28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Windows Vista



Írd ide hozzászólásod:

Dj Neo
Dj Neo [3000]
-SB hangkártyám
-Pinnacle Tv-tuner
-Alcohol 120% (régebbi, amihez még jó a crack)
-Játékok: - The Witcher
- Crysis
-ACDSee 9-re(ami Vista Ready) állandó hibát írt, h nem támogatott, stb
-Nero 7.8.5.0 Hun Vista ready ugyenez a helyzet...


-Na meg az idegesítő dolgok, h pl Total Commanderben egy művelethez kb 4-5* kell kattintani, míg xp-be 2 katt (Rendszergazdaként gombra állíndóan rákérdez...)

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

Sevores
Sevores [5211]
Rengeteg dolog? Én eggyel sem találkoztam, pedig már kb az RC2 óta nyúzom.
Dj Neo
Dj Neo [3000]
Nekem is olyan hangkártyám volt, nagyon szerettem, azt most vettem ezt az Extreme Gamer-t, és ugyanúgy tetszik ez is... Azt meg beleraktam a régi gépembe, nem válnék meg tőle!

Vista meg ebből a szempontból tényleg ratyi... Mikor megvettem ezt a hangkártyát, mondom kipróbálom úgy a Vistát, h Xp-t nem használok mellé , egyedüli oprendszer volt... 3 napot bírtam vele, mert rengeteg dolog nem indul el rajta!

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

fumirossi
fumirossi [22]
Annyira elbizonytalanodtam, hogy asszem inkább hagyom a francba a vistát. A videokarimnak nem kell, a játékaimnak sem, officenak, stb-nek sem. Akkor meg minek? Csak azért bizonytalanodtam el, mert új teleptíés lesz és gondoltam kipróbálom magam is a vistát. De nem hiányzik az a sok plusz szopás. Meg az SB Live! karimat sem tudnám használni (no vista driver). A szívemhez nőtt, nem akarom cserélni.

Okos ember orrszarvúval nem játszik bakugrást

Vissza

Fórumszabályzat