A Jelek témához: Nekem is ez a kedvenc Shyamalan-filmem, itt tényleg nem üti agyon a csattanó a filmet, s akárhányszor újranézheto. A hatodik érzék másodszorra egy picit már unalmas volt, annak tényében, hogy tudtam a végso fordulatot. A Sebezhetetlen-t pedig még csak egyszer láttam, azt is újra kéne néznem, de a végso csavar tudatában már itt is veszít a film az élvezeti erejébol többedszeri nézésre. A falu iszonyat szörnyű volt, azt soha többet. A lány a vízben-t pedig én sem néztem meg a sok lesújtó kritika hatására.
Nah szal visszakanyrodva a Jelek-hez (SPOILER), ott ugyebár a csattanó nem üti agyon valóban a filmet, ennek elelnére számomra így is nagy volt a befejezése, ugyanis abszolút nem számítottam arra, hogy a rendezo a végén megmutatja az egyik idegent! Így hatalmasat döbbentem, mikor egyszer csak ott áltt a nappaliban!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
