Nem tudom, mi a baj a végével, egész addig egyértelmű volt, hogy SPOILER tényleg ott vannak az ufók SPOILER VÉGE, ez inkább rátett egy lapáttal az eddig is hevesen dobogó szívekre. Azért amikor a tévében feltűnt az idegen alak, én eléggé berosáltam... de lehet, hogy csak én. Nekem semmi problémám nincs vele, sőt. Gyakorlatilag nem találok kifogásolható dolgot a filmben

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
