Lekaptam én is az első évadot -elvileg lesz majd a többi is-, első részt meg is néztem már [Sebhelyek], hát baromira elkapott a feeling, ahogy Razor is írta, a '90-es évek USA feelingje kegyetlen jól belengi az egész sorozatot, úgyhogy most szerintem szépen lenyomom a következő 23 részt is!
Kérdés: a mozifilmet érdemes úgy megnézni, hogy nem láttam még az összes évadot? Csak mert anno minden részt láttam, amit az m1 leadott, de gondolom az csak töredéke volt a 10 (9?) évadnak, szóval sok lehet a fehér folt!
Respect is not given. It's taken.