28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Szerintem meg pont az első 2 évad a legeredetibb.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

RASTA guy
RASTA guy [11867]
x-aktákra visszatérve, nekem az első évad nem tetszik annyira, nem elég kiforrott még a sorozat, sok a töltelékrész, talán a készítők akkor még nem igazán tudták, mit akarnak a történetből kihozni. de természetesen van több epizód, ami tetszett az első évadból, pl a jég, a látnok, bukott angyal és még a squeeze/tooms, de ugyanakkor azt gondolom, hogy a sorozat leggyengébb részei is ehhez az évadhoz fűződnek

sakálemberek...

Vissza

Fórumszabályzat