28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

RASTA guy
RASTA guy [11867]
a gonosz szíve nagyon para rész! a hajó nekem viszont nem tetszett. az ilyen vicces (paródia) részekről mi a vélemény (szemfényvesztés, látogatók, gyilkos csótányok stb)?

sakálemberek...

Peace
Peace [28898]
Videótékákba kerültek azok a filmek. A duplarészes epizódok 90 perces filmként kiadva. Szóval nem maradsz le semmiről.
A hajós rész nagyon komoly volt ahol megöregedett a legénység. Meg a gonosz szíve rész végén az ördögűzés. Még most is félelmetes 1-2 rész a hajnali órákban.
Dealer
Dealer [7500]
Falom a sorozatot ezerrel, amennyire időm engedi, most volt az Aki szívében fiatal című rész, kegyetlen volt, mint a legtöbb. Viszont PORT-on most látom, hogy a sorozaton és a 2 filmen kívül van 6 film... (Az 1. akta, A 2. akta, stb...) Azok mennyire számítanak bele a történetbe? Annyit láttam, hogy a 2. akta a gumiemberről szól.

Vissza

Fórumszabályzat