28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

RASTA guy
RASTA guy [11867]
beszélhetünk róla, lassan kezd aktuálissá válni, a mozifilm előtt még megnézek minden folytatásos részt, remélem azért, hogy a jövő a tétnél jobb lesz, az a film számomra nem több mint egy közepes jó x akták rész

sakálemberek...

Razor03
Razor03 [14703]
Én köszönöm, hogy írtok és beszélünk a sorozatról. Nem gondoltam, hogy érdekel még valaki ezt a poros sorozat. Igyekszem minél hamarabb eljuttatni a részeket.

Egyébként Mattmaster is kérte, hogy küldjem neki is, de jelzem, hogy több embernek egyelőre nem vállalom.

szerk.

Nekem az 1. és 5. évad a favorit, illetve 8.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Dealer
Dealer [7500]
Tudom, floodolok, de elvagyok.

Végeztem az első évaddal, szerintem vagy ma, vagy a jövő hét folyamán valamikor írok egy rövidebb szösszenetet róla a blogba, nagyon megfogott. (Főleg az utolsó rész, pfú...)

Amúgy Razornak itt is megköszönöm, mert a többi évadot már neki köszönhetően fogom nézni.

Vissza

Fórumszabályzat