28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

RASTA guy
RASTA guy [11867]
a 7. évad nagyon gyenge, néha már önmaga paródiája (nem jó értelemben, sajnos)

sakálemberek...

Barthezz
Barthezz [54711]
Ha már vicces részeknél tartunk, a 7-8. évadban volt szerencsém egy dzsinnes epizódhoz. Az egyetlen olyan X-Akták rész volt, amit végigröhögtem Inkább vígjátéknak szánták sztem, mintsem félelmetesnek , legalábbis remélem nem komolyan gondolták a készítők... (A "legyen béke a Földön" kívánság teljesítése a végén pl. a nonszensz kategória volt már )

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

RASTA guy
RASTA guy [11867]
a pokol váltságdíja sztem közepes, a gyilkos csótányok tényleg vicces, de nekem a vicces részek közül a Clyde Bruckman végső nyugalma a kedvenc

sakálemberek...

Peace
Peace [28898]
A pokol váltságdíja nagyon komoly rész volt. Élve elégni a tepsin elég kellemetlen lehet.

Vissza

Fórumszabályzat