28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mount & Blade szeptemberben (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Nicolas19
Nicolas19 [84]
Én is nagyon örülök neki, szerintem utóbbi idők egyik legeredetibb játéka. Valami hihetetlen feelingje van pl. egy lovasrohamnak, ostromnak, stb... Már millió lehetőség van a bétákban (és folyamatosan bővül), de remélem meghallgatják a fórumozók és modderek szavát is (saját királyság, hercegnőmentés, változatosabb küldetések, stb)

"I'm serious as an erection problem, mate..."

Vissza

Fórumszabályzat