Ha már van nemesi rangod és címered, akkor asszem nem cserélheted le. Én ugyan utoljára a .960 - as (egyben uccsó) bétával toltam és abban nem lehetett. Ha gondolod látogasd meg az oldalam, ott több okos van.
Mivel ez a legfrissebb topic itt kérdezem hátha valaki játszik még vele és tud segíteni. Szóval a már kiválasztott zászlóm és címerem le szeretném cserélni, hol tudom ezt megtenni, ha egyáltalán lehetséges? Előre is köszi.