28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mount & Blade szeptemberben (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Hali!

Ha már van nemesi rangod és címered, akkor asszem nem cserélheted le. Én ugyan utoljára a .960 - as (egyben uccsó) bétával toltam és abban nem lehetett. Ha gondolod látogasd meg az oldalam, ott több okos van.
Toki
Toki [5086]
Mivel ez a legfrissebb topic itt kérdezem hátha valaki játszik még vele és tud segíteni. Szóval a már kiválasztott zászlóm és címerem le szeretném cserélni, hol tudom ezt megtenni, ha egyáltalán lehetséges? Előre is köszi.

Vissza

Fórumszabályzat