28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

AMD rajongók topic ja



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
"Te se tudsz semmit az Intel CPU-ról
"

Nem?
Volt egy 233-as PI-em meg egy 366-os Celeronom amit 458-al hajtottam.

S neked hány AMD CPU-d volt?
Asszem egy sem.
Tehát: melyikünknek is van több személyes tapasztalata a másik cég termékével?

Erre a kérdésre nem várok választ.
Fentebb már válaszoltam rá.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Tigge
Tigge [1456]
,,Nevetséges, nem?/,,

Nem, ti elfogultak vagytok az Intel CPU-val az AMD-el meg főleg, én meg felnyitom a szemeteket!
Sirmelon te is véleményt nyílvánítassz ugyanúgy az Intel CPU-ról, mint én, az AMd-ről és neked se volt csak egy p1 vagy p2. asszem.
Te se tudsz semmit az Intel CPU-ról

Egy gyűrű mindegyik felett, egy hardver mindegyiken felül! ASUS ...." Vesszen az Abit!"

Sirmelon
Sirmelon [9786]
"Lehet választani"

De vajon érdemes-e?

Csak egy kérdés: miért nem mégy az Inteles topicokba beszélgetni a hozzád hasonlókkal, azok tutira vevők a marhaságaidra az AMD CPU-kkal kapcsolatban, sőt még meg is tapsolnak.
Félre ne értsd, szivesen látunk itt is, de kissé vaskalaposnak tünsz, s nem vagy hajlandó elfogadni az észérveket a dogmáiddal szemben, bármennyit is sorakoztatunk itt fel CybearBoy barátommal.
Ez a gond.

Ha nem vagy hajlandó elfogadni az Athlon XP-kkel kapcsolatban azt, amit mi, azokat használók tapasztalunk, akkor beszélgess inkább Eric-kel meg vallyval az AMD CPU-król az Inteles topicokban.
De ne akard már nekünk, Pestieknek elmagyarázni hogy merre folyik a Lánchid! /Tulajdonképpen kioktatsz bennünket egy olyan CPU-ról, amit te sose használtál, mi meg minden nap. Nevetséges, nem?/

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Tigge
Tigge [1456]
Na bazz, most elkzded magyarázni mi az az IPC. ha amatőrnek néztek, vagy valamikor félre értetek, akkor sorry, nem beszélgetek veletek, és ennyi.
Lehet választani

Egy gyűrű mindegyik felett, egy hardver mindegyiken felül! ASUS ...." Vesszen az Abit!"

CybearBoy
CybearBoy [3123]
Jah, és AMD-ben a kisebb tuning is többet számít, mint iNTELnél a nagyobb, az IPC miatt. (Tod, elvégzett feladatok száma egy órajel alatt.)

Vissza

Fórumszabályzat