28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mount & Blade szeptemberben (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Nekem is a tököm ki van, sehol nem láttam még a hivatalos dobozos verziót, bár én kibírom, mivel a bétateszthez hivatalos kulcsom van!
Manta GT
Manta GT [769]
Ajisten!
Tetszik ez a lovag-szimulátor - de sehol nem látom forgalmazni még. Pedig 5 teljes napja megtörtént a magyar piacra való belépése... állítólag.

Jóóóóó, torrent-en "forgalmazzák" már egy ideje, de én szeretnék inkább egy "bóti" példányt beszerezni.

Valakinek van tippje, hol van erre esélyem BP-en?

Vissza

Fórumszabályzat