Hát nagyon remélem, hogy nem havidíjas lesz... Mondjuk ilyen grafikával ne nagyon akarják kiadni (jó, ne izzassza meg a gépeket de legyen már egy szint...). Legjobb lett volna ha kiadják szépen a 3. részt, pont az volt a lényege az eddigieknek, hogy megismertük a történetet meg a társakét is. Aki meg barátkozni akar az menjen wowozni. El lett ez rontva. (akkor most gyorsan jelentsék be, hogy a 3. rész 70%-a már kész van csak amellett csinálják ezt a pénzes baromságot.)