28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mount & Blade patch (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Az Ati driverek szarok, sajnos.
Narxis
Narxis [92]
nVidia driverek, és megint az nVidia.

"Az NVidia bejelentette, hogy meglehetősen nagy mennyiségű hibás kártya került beépítésre különböző típusú laptop számítógépekbe. A hiba forrását még nem tudják pontosan, de kapcsolatban áll a kártyák gyártása során felhasznált anyagokkal, illetve a hozzájuk fejlesztett hűtéssel."
Razor03
Razor03 [14703]
ATi driverek, és megint az ATi.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat