28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Na jó de azért a PC-s Gears of War, Mass Effect játékokra is vess egy pillantást, mert ezek is portok, szebb-jobb és optimalizáltabb néha extra tartalommal 7000-res induló árral, GOW-ot már 3 körül megkapod. Rengeteg jó játék akad PC-n, elég ha a FarCry2-t nézed ami szintén 7k. Gondolom lesz Fable2 és GOW2 is, és azokat is legalább olyan szellemben fejlesztik majd, mint a régi részeket. Sok jó játék került át Xbox-Xbox360-ról PC-re, már csak a hasonló fejlesztői környezet miatt is, korábban is (pl. a szuper hangulatos Riddick és Fable bővített változata). Nem hiszem el, hogy nem találod meg a számodra megfelelőt a mai felhozatal közt. Én a mai játékok felét sem tudom végig tolni, a szintén szuper jó, multi platform (elsődlegesen konzolos) Assassins Creed-et még most sem játszottam végig, mert nem került rá a sor, de már 5000 körül hozzám vágják ott tartunk. Én is felemlegetek és előszedek sok klasszikust, de olyan játékok már úgy sem nagyon lesznek. Ami PC-n szar (COD5, NFSUndercover) az konzolon sem különb, ezeket nem is érdemes manapság játék számba venni. De írhatnám akár az új Brothers in Arms-t is példának, szal van itt sok király fejlesztés, és átirat, nem szabad ezt a platformot temetni. Tény, hogy a konzolok elsőbbséget élveznek, de aki nem tudja kivárni azt az 1-2-3 hónap csúszást míg megjelenik egy multiplatform járék, meg is érdemli. Véleményem szerint a Rockstar ott cseszte el, hogy amatőrök kezébe adta a portálást, bár azt sem hiszem, hogy nem volt minőség ellenőrzés.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Corvus5
Corvus5 [2011]
Ilyen nyílt hadjáratot indítani a PC ellen...undorító! Nem hagyják meg még a választás lehetőségét sem, mert már annyira de annyira nyomják a konzolokat, h már görcsben ülnek, h vajon milyen szarságot tudnak még kitalálni a PC ellen. Nekem legalábbis ez jön le. Hogy van az, h amíg 5-6 éve minőségi játékokat tudtak a fejlesztők készíteni, addig ma már csak minősíthetetlen bughalmazokat, amikkel még játszani sem lehet a 20. patch kijöveteléig. És még ilyen szarokért van képük tizenezer Ft-okat elkérni. Teljes visszafejlődés. Játékélmény a régi játékok közelében sincs, a játékidő a régiek töredékének a töredéke, a grafika pedig javul 3-4%-ot, és (szerintük) ennek már elég magyarázatnak kell lennie a (szerintük) hülye vásárlónak arra, h az 1 éve vásárolt csúcskonfig miért csak a minimum követelményeknek felel meg. Nem beszélve a méretekről! Kedvenc játékom 1 GB-ot foglal, és évekig elvoltam vele, még manapság is előveszem. Visszatérő bugot eddig nem tapasztaltam még ennyi játékidő alatt se, patch nélkül. Ez a szar meg 18 GB és bughalamaz?! Hát leshetik h mikor vetek akárcsak egy pillantást is rá a boltban. Becsókolhatnak!.... Ejj de felhúztam magam!

Vissza

Fórumszabályzat