Mivel ez egy védekező csata, nem lenne jó, ha önkényesen foglalnánk le a cuccokat.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Még akad hat hely (pontosabban a kezdésig még több.)


"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Ha gondolod, bökj rá, hogy melyik csapatot akarod vezetni, és/vagy hogy inkább sorsolással szórjuk-e ki a jelentkezők között.
Na igen, kár érte. De ez, amit most faragunk, annak töredéke se. Ha a P&P már akkor sem ment, akkor ma már próbálkozni sem érdemes olyan nagyvonalú dologgal, potenciál ide vagy oda. 