28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Én egy hátulsó "felmentő" Csirkee-Harccsoportot szeretnék!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Pras
Pras [5492]
Oks! =))

Eddig:
Két jelentkező, egy szavazat a sorsolásra, null szavazat a választásra.
Olyant is lehet, jut eszembe, hogy ha valaki sorsolást kér, de mondjuk mindenáron a kiépített állásokban kíván védelemmel indítani, akkor őt olyan helyre húzom be. Minden megoldható.

Módosítok: Három jelentkező. Még akad hat hely (pontosabban a kezdésig még több.)

Kezdést a hétvégére tervezem. Aztán vizsgázok egy faszát, és mehet gőzerővel.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Én azt mondom sorsoljunk! Amúgy természetesen én is benevezek a cuccra!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Pras
Pras [5492]
@vortób: Örömmel vettem! Ha gondolod, bökj rá, hogy melyik csapatot akarod vezetni, és/vagy hogy inkább sorsolással szórjuk-e ki a jelentkezők között.

@Wing: Wehh, ezer éve! Na igen, kár érte. De ez, amit most faragunk, annak töredéke se. Ha a P&P már akkor sem ment, akkor ma már próbálkozni sem érdemes olyan nagyvonalú dologgal, potenciál ide vagy oda.

Vissza

Fórumszabályzat