@konrad: Örömömre szolgál itt látni!
Köszönöm az elismerő szavakat is, csak remélni merem, hogy nem tetted rosszul a megelőlegzésüket - legalábbis, azon leszek, hogy ne így legyen.
@Lacko: Jogos, teszteléseim során volt ott majré rendesen!
@Martin: Vettem!
Azt is megjegyzem azért, hogy ellentámadnál, bár a sorsolás tűnik valószínűnek, igazából én is úgy tartom igazságosnak, meg "izgalmasabbnak" is, bár igaz, hogy senki nem szeretné elsőként kapni a golyók nagy részét az arcba.
(Ha netán a sorsolás során a védőállásokba kerülnél, megnyugtathatlak: a felmentőcsapatoknak sem lesz könnyebb dolga. Sőt - érdekükben áll, hogy nagyon hamar rendeződjenek és kisüssenek valamit, különben divide et impera alapon...
Eddigi jelentkezők, időrendben (hatkor ne várjon tőlem senki ABC-t
):
- vortób
- Csirkee
- LM
- lordelrond
- konrad
- Martin19
A kezdőcsapatban szabad még (ha jól számolom?) 3 hely. Ha ezek is betelnének (akkor azon kívül, hogy azt mondanám: szent szar!), esetleg még több, akkor is mindenki "kap" hozzávetőleg azonos harcértékű, de más "hozzáállást, stílust" megkövetelő egységösszeállítást. Ekkor a játék indítása előtt még alkotok ezen felül is két-három csapatot, hogy az esetleg idő közben beesők se maradjanak fegyver nélkül, de azok persze addig tétlenek lesznek, amíg valaki le nem nyúlja őket. ...és persze, orosz barátaink sem maradnak ugyanazon a létszámon.
A mostani erőket a jelenlegi kilenc fős csapatra lőttem be, de ha húszan leszünk, az sem gond, legfeljebb a ruszkik felderítés levonja a konzekvenciát, és átküld két-három szakasz KV-1-est.
(Persze nem kell a hülye vicctől "megijedni", odáig nem fajulnak a dolgok.
)