afro
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Fallout 3 - itt a HD Texture Pack (Hírek)
Hát én még a büdös életben nem használtam erre a "felülírás" kifejezést, még így 3 év informatika után sem... De hát biztos... Csak amikor valaki nekem direkt leírja, hogy "felülírás", akkor azt várnám, hogy valamit tényleg felül kell írom, nem pedig csak bemásolok MELLÉ valamit, ami rohadtul nincs kihatással a mappára, se a többi tartalmára. De hagyjuk, igazából tök mind1.
"felülírom a mappát"
szóval FÁJLOKAT nem írok felül, nem?
Akkor mi a gond? Mappát írsz felül, nem fájlokat, senki nem beszélt fájlokról. Data mappa. Nem hiszem el, hogy ez ilyen kurva bonyolult lenne...
szóval FÁJLOKAT nem írok felül, nem?
Akkor mi a gond? Mappát írsz felül, nem fájlokat, senki nem beszélt fájlokról. Data mappa. Nem hiszem el, hogy ez ilyen kurva bonyolult lenne...

Respect is not given. It's taken.
Tudom mire gondolsz, és nem az a .ini kell (mert a fallout_default.ini a játék könyvtárban van, ami neked kell, az pedig a MyDocumentsben).
Viszont egy valami én sem értek: oké "felülírom a mappát", azaz bemásolom a data könyvátrba a texture és menu könyvtárakat, de eredetileg nincsenek ott ilyen könyvtárak, szóval FÁJLOKAT nem írok felül, nem? vagy tévedek???
Viszont egy valami én sem értek: oké "felülírom a mappát", azaz bemásolom a data könyvátrba a texture és menu könyvtárakat, de eredetileg nincsenek ott ilyen könyvtárak, szóval FÁJLOKAT nem írok felül, nem? vagy tévedek???
afro
Oké, az ini filet nagy nehezen megtaláltam, csak nem fallout 3 ini volt a neve hanem "default"
Viszont a fő probléma ugyan az, hogyan írjak felül egy 3 gigás mappát egy 600 megással? Vagyis mi értelme van 
Viszont a fő probléma ugyan az, hogyan írjak felül egy 3 gigás mappát egy 600 megással? Vagyis mi értelme van 
Selvoz Vomez
Imádom az ilyen fantaztikus lenéző hozzászólásokat, "mint hihetetlen hogy képtelen vagy rá" "édes jó istenem, nekem elsőre sikerült" Ezekről úgy le lehetne szokni : ) Bár ez nagyon jellemző manapság a fórumokra, mind 1. Akkor konkrétabban. Nem vagyok péló amikor azt mondom nálam valahogy más a helyzet. Főleg hogy nagyon nincs ini file-om, vagy pedig más a neve, vagy más verzióm van fene tudja
Sokszor írtam már át ini-t szal tudom miről van szó. De vmiért itt nem találom.
Mellesleg nekem tudod az a furcsa a data mappa átírásával, hogy nekem a data mappa 3.giga, míg az amit kitömörítek 360 mb... TEhát ezért gondolom nem túl jó ötlet átírni a mappát..
De mond ha édes istenem hülye vagyok
Sokszor írtam már át ini-t szal tudom miről van szó. De vmiért itt nem találom.
Mellesleg nekem tudod az a furcsa a data mappa átírásával, hogy nekem a data mappa 3.giga, míg az amit kitömörítek 360 mb... TEhát ezért gondolom nem túl jó ötlet átírni a mappát..
De mond ha édes istenem hülye vagyok

Selvoz Vomez
Édesjóistenem, hogy lehet, hogy nekem elsőre sikerült?
Átírod a fallout.ini fájlban az említett sor végén a nullát egyesre (0 --> 1) és az innen letöltött .rar fájl tartalmát kitömöríted a Program Files/Bethesda Softworks/Fallout3 mappába! (vagy ahova a játék neked telepítve lett)
Amúgy a .rar fájl egy data mappát (meg még vmit) tartalmaz, tehát a játék főkönyvtárában található data mappát kell vele felülírni.
Pofonegyszerű.
Amúgy a játéknak nagyon baráti gépigénye van: 1680*1050, 2*AA + ez a HD Texture Pack és még mindig vígan 40+ FPS! Most a FC2-re is rápofátlankodtam az imént említett felbontás mellett egy 4*AA-t, de még így sem nyöszörög, nem tudom, GTA IV-éknél mi az atyaúristent csináltak... (bár még nem is próbáltam)
Átírod a fallout.ini fájlban az említett sor végén a nullát egyesre (0 --> 1) és az innen letöltött .rar fájl tartalmát kitömöríted a Program Files/Bethesda Softworks/Fallout3 mappába! (vagy ahova a játék neked telepítve lett)
Amúgy a .rar fájl egy data mappát (meg még vmit) tartalmaz, tehát a játék főkönyvtárában található data mappát kell vele felülírni.
Pofonegyszerű.
Amúgy a játéknak nagyon baráti gépigénye van: 1680*1050, 2*AA + ez a HD Texture Pack és még mindig vígan 40+ FPS! Most a FC2-re is rápofátlankodtam az imént említett felbontás mellett egy 4*AA-t, de még így sem nyöszörög, nem tudom, GTA IV-éknél mi az atyaúristent csináltak... (bár még nem is próbáltam)
Respect is not given. It's taken.
De arra még mindíg nem látok megoldást, hogy milyen fileokat irassak felül.. mert a csomagban sok file van, de az installált mappában a textures még mindíg egy file.. nincs több részre bontva
Selvoz Vomez
Hírbe belekerült.
Nekem meg azt mondjátok, meg hogy hogy tegyem fel
Mert az installált könyvtárban igencsak egy nagy gigás file a "Textures" mi a trükk? 
Mert az installált könyvtárban igencsak egy nagy gigás file a "Textures" mi a trükk? 
Selvoz Vomez
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Fallout 3 - itt a HD Texture Pack (Hírek)
Fallout 3 - itt a HD Texture Pack (Hírek)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]