Meg par honapja felraktam laptopra is, karriert kishijan befejeztem, de azutan fogta magat a jatek es belepes utan kicsivel lefagyott.
A Porsche utani reszekben nem is emlekszem, hogy lett volna tores, illetve fizetni kellett volna a javitast.
Multiban hogyan toltatok? Lehet akkor 1-2 ismerossel kiprobalnam en is.
"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"
a porschében azért már nem csak eszetlenül kellett nyomni a gázt, a 2,7-es turbót pl. már igen nehéz volt kordában tartani az Industrielle Zone pályán