@Lacko: Azért T-ként hivatkozok rá, mivel a CM-es képeken is ez fog szerepelni.

Nna meg a HEAT se NRPL. ^^
A T-34-esekhez egy amolyan Urban Legendet hozzáfűznék a dologhoz: Egy Magyarországon kiállított T-34/85-ről azt a sztorit mesélték, hogy úgy ment harcba, hogy egy lapát állt ki a toronyból(!), persze nyél nélkül. Ez - eeelvileg... - úgy volt lehetséges, hogy az öntőforma kidolgozásánál egyszerűen bennefelejtették.
A kilőtt ruszki cuccok is hótt izgalmasak, szinte nincs két egyforma.

Nem akarok hülyeséget mondani, de elölről a negyedik még mintha egy KV lenne, nem?
Nnu, elolvasom az interjút.
@konrad - most elképzeltem, ahogy béroroszaid a "Biszto, bisztro!"-tól a "Nyi sztriláj!"-on keresztül eljutnának az "AAarrrgh!"-ig.
SZERK:
Másik nagy "nem tudom eldönteni, hogy ez most "olyan kis szerencsétlen", vagy "ronda, mint a halál""-harckocsikat gyártó nemzet szerintem meg a franciák. 