Mondjuk azért a németek is bepróbálkoztak a liliomtiprással, azt a szalacsi-sapkás hiccencségit neki...
(Pzjg. I. Renault alvázon.
)Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
)

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Tudom, hogy nagy, sokat eszik, lassú és lerobban, ráadásul még kevés is volt belőle, de azért nem vitás melyik páncélos emelte ki a legtöbb harckocsi ászt!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
(Egyébként formára szerintem az egyik legböszmébben kinéző valami, azzal az idióta magas tornyával. Engem valahogy egy génhibás óriásteknősre emlékeztet
)

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Majd előkeresem neked a stat kimutatást: rengeteg volt belőlük itt akkor. Ha jól emlékszem, egész hk. vagy gépesített dandárok Shermanokkal voltak felszerelve. (Van egy másik képem, majd azt is előkeresem, amelyen a Zámolyról Fehérvárra bevezető utat lehet látni: azon a képen is csak kilőtt Shermannokat lehet látni, az út szélén, árkokban stb.)
A Sherman a keleti fronton tudtommal nem volt jelen nagy tömegben, de javítsatok ki ha tévedek! Egyáltalán azt nem értem Sherman miért kellett nekik, amikor a T34 és később a T34/85 mindenben jobbnak bizonyult nála?"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Idióta kraut meg csak csodálkozik, hogy honnan a faszból van ezeknek ennyi technikájuk!