28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Devron
Devron [37]
Valami driver hiba lesz, tesómnál is jelentkezett amd gépen, leszedte az 180.84 es drivert meg feltette, + a patchet amit kiadtak és most működik neki normálisan. Nálam pl 88gxt kártya + a legújabb driverjével nem volt ilyen probléma.
Doki499
Doki499 [6]
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni abban hogy mi lehet a baja a gta-nak? Mert ahogy felraktam és bejön a játék amikor menni kell az autoval az első küldetésnél, nem jelennek meg a házak csak az auto meg ami előtte van út
Felraktam már a directx 10-et is meg a drivert frissitettem csak nem azzal a driverrel amit kiadtak ehhez mert vmiért átment 4 színbe a képernyő és azt nem tudom felrakni.. Amugy sztem egy dupla magos 3.4Ghz-es meg 3giga ram meg 512-es karinál menni kellene
Segítsetek!!!

Vissza

Fórumszabályzat