28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Devron
Devron [37]
Kezd előlről. Tudomásom szerint, valami felhasználói profilt kell ugyanúgy visszaállítani, és csak akkor fogadja el a régi mentéseket(valahol így olvastam, de pontosan nem tudom miről beszél). Nekem 80%nál döglött be a windóz, és veszett el a mentés
yan
yan [8]
hali nekem eddig semmi gondom nem volt a játékkal néhány bug-ot leszámitva.
ezzel jól megy: xp sp3 amd 2x4800+ 2g ram nvidia9600gt...180.84.-es driver.
csak éppen a save-et nem tom visszatenni vagyis bemásolom a helyere és nem tudja betőlteni.szerintetek mit csináljak kezdjem előről???

Épp gépben épp hardver

Vissza

Fórumszabályzat