28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Deus Ex 3 - részletek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Ezt hol olvastad? Mármint, hogy eltüntetik az RPG-részt? Nekem az rémlik, hogy bonyolítják!

Respect is not given. It's taken.

asas01
asas01 [12269]
Mondtak már sokmindent a marketingesek, nehezemre meg esik elhinni, hogy ebben a környezetben, ami jelenleg uralkodik és a konzolos, lebutított verzióknak kedvez, ki fognak hozni egy igazi Deus Ex folytatást. Persze ne legyen igazam.

Elvileg az RPG-s fejlődési rendszert is kiveszik, ami elég nagy érvágás, mivel a nanotech mellett ez volt az eredeti játék egyik alapja.

i tell it like it is, cause im a bold figure

McCl@ne
McCl@ne [13409]
ja, és dögöljön meg mindenki, aki ma felébredt.
nem vagy te egy picit negatív? olvasd el a hírt még egyszer: az első részt tartják szem előtt, mint követendő példát.

Respect is not given. It's taken.

asas01
asas01 [12269]
Ha jól emlékszem a fejlesztés vezetője nyilatkozta, hogy a klasszikus 1. rész nem volt elég akciódús, illetve bejelentették már, hogy falon átütés és gyilkos szuperkombók is lesznek a játékban, úgyhogy aki komolyan gondolja, hogy végre egy méltó folytatást kap ez a játék, nagyot fog koppanni. A sablonos szerelmi szálat nem is kommentálom inkább.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Vissza

Fórumszabályzat