28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - nem lesz PC-re DLC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Mysthun
Mysthun [13]
Ez tényleg szemét dolog.
Itt lázadnak, hogy PC-n warezolnak meg rábeszilik az embereket, hogy vegyék
meg, aztán meg nagy ívben ******* őket. :S
Még ha új rész lenne akkor megértem de így, hogy folytatás...

Vissza

Fórumszabályzat