Terminator sorozat.
Na nézzük csak.először is John anyja simán lehetne a 10-12 évvel idősebb barátnője is John-nak.Azonkivül egy fiatal kis tini csaj alaku gép védi John Connor-t ez nagyon gyenge.A kiscsaj ugyanugy áramkábelt vezet a Terminatorba ahogy a 3ban Scwarziba Kristanna.A gonosz Terminator szigszalaggal orvosolja a jobb sérült lábát?Na neee....Cyborg Ragtapasz?Hehe...Most ez egy uj sorozat vagy inkább mondhatni filmefeldolgozás epizodokban?Öcsém negativumok sorozata....Felszólitás a bankban"Mindenki a padlóra KÉREM".Egy gép nem kér hanem utasit....
Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.