28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge (PS3) (Konzol cikk)



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Hát akinek az NFS izgalmasabb az meg is érdemli Második pályán még simán tart az extázis, sőt az egész játék során mivel kb 4 órás. Tehát te 10 perc alatt meg is untad...
GTA4forever
GTA4forever [70]
nem rossz a grafika de egy ido utan unalmas. a masodik palyan mar untam az egeszet

Vissza

Fórumszabályzat