28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Terminator Salvation - itt a T-600 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

RUSSIANBOY
RUSSIANBOY [330]
Nézzük csak.Itt is külön csoportok vannak van a Beszivárgo egység és van mondhatni a leigázo egység.Namármost a beszivárgonak pont az a célje hogy az ellenséget alias az Emberiség megmaradt részét belülről térképezze fel és irtsa ki még a Leigázo egységnek az a célja hogy pusztitson amennyit és ahol csak tud...Tulajdonképpen hivhatjuk őket kémeknek is.A filmkekben is van a katona aki amerikai és német ruhában bekóricál az ellenséghez megtud dolgokat majd egyeztet leadja a jelet és jelen esetben jön a Leigázo egység alias pl légicsapás amely elpusztitja pont ugyanez az álláspont itt is csak itt a gépek hada végzi az irtást mig az Emberszabásu Terminatorok megprobálnak beépülni és belülről kivégezni az ellenséget.....AMugy meg szerintem azért nem lett a többi emberszabásu mert mindegyikre más emberformát kéne a Skynet-nek csinálnia meg ilyesmi és minek?Kifejleszt egy párat aztán kész....Ha ugy vesszük igy van minden...Pl egy számitogépes játékot is fejlesztenek csiszolgatják hogy tökéletesebb jobb legyen és a végén már csak sokszorositják ennyi........tehát tulajdonképpen ennél is igy van vagy mint a klónozás.Vagy TE vagy én vagy bárki más.Tehát egyedi mert nincs belőled mé egy Az iker az más az se teljesen ugyanaz mint Te magad mert valahol valamiben más még ha külsőre tök ugyanolyanok is vagytok.....DE hogyha magadat másolnád akkor ugyanolyan lennél legalábbis külsőleg és a gépeknél pont ez a cél náluk nincs olyan hogy más DNS vagy más viselkedés nekik a külső és a felépités kell hogy ugyanau legyen.....

Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.

Vissza

Fórumszabályzat