28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékfejlesztő akarok lenni, avagy mi leszek, ha nagy leszek...:)



Írd ide hozzászólásod:

Muad-Dib
Muad-Dib [509]
Szerintem ne éld bele magad, mert egy éve még én is azt hittem, hogy programozó és játékfejlesztő leszek, legalábbis ez akartam lenni. Rengeteget fog még csiszolódni a világképed és életfelfogásod, és teljesen elképzelhető, hogy fél év múlva teljesen más irányba fogsz érdeklődni. Én matet szakos egyetemre szeretnék menni, fél évvel ezelőtt pedig az a szent meggyőződésem volt, hogy játékfejlesztő leszek, és számtechnikát fogok tanulni,de ma már csak nevetek rajta.
És most már a matek-fakt-ban is kezdek kételkedni, mivel egyre jobban érdekel az irodalom és a filozófia. Ki tudja mit fogok gondolni két év múlva? Lehet, hogy tűzoltó szeretnék lenni.
Dile
Dile [5900]
Igen, ezzel én is így vagyok...

"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."

Vissza

Fórumszabályzat