28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Akkor igyunk!

A kibaszás társas játék, sose feledd.

konrad
konrad [13085]
Persze, persze, pálinka is van, meg a német kameradoktól kapott nyugati hadszíntéri konyak is, meg egy kis kumisz, az orosz rabocsnajáktól!

Pras! Mi a szösz? Május elsejei felvonulást tart az iván IS-ekkel, meg teherautókkal??? A magyar "erősítés" pedig naggggyyyon komolynak tűnik!
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ja, jó

Akkor ömmmmm van náluk pálinka? Vagy Konradnal?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Pras
Pras [5492]
Nem.

@LM: Hupp, most olvaslak csak: Oké ugyan, csak van egy kis gond. A gyalogosaid befejezték, amit "elkezdtek": Ott vannak az északi erdőben.

Vissza

Fórumszabályzat