28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

Pras
Pras [5492]
Annyi biztos, hogy a lövészárok sokkal jobb védelmet nyújt (példaként fel tudom hozni az 5. védőkörletet, amely ebben a pillanatban is 50%-ban harcképes - noha a ruszki harckocsi lassan megfulladt a saját lőszerhüvelyeiben - és tippjeim szerint jelenlegi állapotában is képes megfogni akár szakaszerejű orosz próbálkozásokat is fedezékeiből.), de viszonylag egyértelműen behatárolja a magyar csapatok helyzetét; viszont másik oldalról meg az erdő jobban rejt, de gyalogság támadása esetén a fedezék felbecsülhetetlen értékű (példaként beszúrhatom a sokat emlegetett "lordelrond-esetet", akik nem egészen két puskás és egy szakaszparancsnoki rajjal lőttek halomra egy komplett, kibővített, kb. 130%-ra töltött orosz szakaszt fedezékeikből). Azt is gyanítom, hogy orosz barátaitok el fognak nézni arra, mivel (bármilyen furcsa is) a védelemről magáról nincs tudomásuk, viszont természetesen nem kerülte el a figyelmüket a nagyarányú átkelés a nyílt téren.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Omm, Konrad bajti, be kellene vonulnunk az erdőbe, vagy nem? Az erdő, vagy a lövészárok nyújt nagyobb védelmet a tankok lövedékei ellen, Pras?

Ja és R.I.P. Csirkee A múltkori kartácsot még levetted mellel, ezt már nem tudtad, hősi halottunk vagy

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat