
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Don-kanyar Emlékjáték
Nem a géppel van gond, hanem még most töltődik fel az új, javított fájl! Várj egy tíz percet, és ha akkor letöltöd, menni fog! 

Bazz valami szar van a géppel, nemtudom megnyitni a kiértékelés fájlt
ha valaki bemásolná a rám vonatkozókat, vagy elküldené PMbe megköszönném.
ha valaki bemásolná a rám vonatkozókat, vagy elküldené PMbe megköszönném. Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!
Áh, azt hiszem, összeszedtem valami vírust. : | Gondoltátok volna amúgy, hogy mit képes művelni némi vodka a Haribo gumimacikkal?
nnamindegy.
Szóval - itt a vége!
Noha számszerűleg a magyar csapatok 39% - 61% arányú vereséget szenvedtek, a kitűzött célt (kitartani 30 percig) maradéktalanul teljesítették! Hős parancsnokaink kitartását nem feledi az utókor, különösen nem feledheti hősi halottainkat, a hétből négy parancsnokot!
K I É R T É K E L É S
(Aki nem akar sokat olvasni, annak az utolsó oldalak az érdekesek!
)
Ha az UW letörölte volna a fájlt, szóljatok, felrakom valami normális helyre. ...ha találok.
Illetve, mivel gyökér vagyok, és elfelejtettem csatolni a doc-hoz a játék utolsó mentését, noha helyet is hagytam neki, ez külön letölthető innen:
Végeredmény, .CME file (CMBB szükséges a megnyitásához
Dióhéjban az utolsó kör eseményei:
- konrad aknavetőütege telitalálatot ért el az orosz ágyún!
- Csirke szakasza egy fő kivételével teljesen megsemmisült, a háromoldali orosz nyomás, és a nyílt visszavonulási útvonalak miatt. Ez egy reménytelen helyzet volt.
- Az oroszok átfutottak északon (...amit láttatok volna, ha legalább pár emberrel figyeltettétek volna az északkeleti erdősávot, hiszen a térképen is, és konrad tüzérségi megfigyelőjének látóterének prezentációjakor is látszott, hogy arra nem látni rá a jelenlegi állásaitokból
), de konradnak elég volt egyetlen raja EGYELŐRE, hogy feltartóztassa őket. Ha a játék tovább folyt volna, nyilvánvalóan ellenlépéseket kellett volna tenni. Ennek ellenére amondó vagyok, hogy az itt jelenlévő magyar erők miatt az orosz támadás nem sikerülhetett volna.
- Az orosz harckocsik az állásaitoktól nyugatra keringtek, célpontot keresve, közelében sem járva a valóságnak. (A harmadik harckocsi jelen pillanatban a pálya déli részén, a nagy semmit deríti fel, hitetlenkedve, hogy ott mélységi védelem - noha lövészárkok vannak - gyakorlatilag nincs.)
Írhatnék még magáról a játékról és a véghelyzetről, de pontosan erre a célra hoztam létre a doc-ot, úgyhogy itt ezt "be is fejezném".
Két érdekességgel zárnék azért:
- A pálya jó közelítéssel 1 négyzetkilométer alapterületű. A 30. percre a küzdelem egy 200x200 méter alapterületű négyzetre korlátozódott le.
- Az orosz oldalon egy fogoly-agyonlövés (Csirke nehézpuskása, Erdélyi tizedes), és egy véletlen tűz is előfordult. Ez utóbbi Lordelrond nehézpuskása volt, aki szintén fogságba esett, és az oroszok hátraküldték mélyen a saját vonalak mögé. Ekkor viszont még az állásban harcok folytak, és egy távolról leadott orosz géppuskasorozat eltalálta a lövészárokból kimászó fogoly magyar tizedest.
KÉPEK:
76,2 mm
Ha a T-34 nem veszi észre őket...
...de észreveszi. (Csirke egyetlen túlélője)
Orosz szemszögből a vonulás a magyar állások felől
"Hol a francban vannak?"
Géppuskás fogoly, vortób alatt szolgált a szebb időkben
Az orosz mesterlövészek értenek a szakmához
A keleti orosz támadás - a fákat leszedve a képről - konrad felől.
Szóval - itt a vége!
Noha számszerűleg a magyar csapatok 39% - 61% arányú vereséget szenvedtek, a kitűzött célt (kitartani 30 percig) maradéktalanul teljesítették! Hős parancsnokaink kitartását nem feledi az utókor, különösen nem feledheti hősi halottainkat, a hétből négy parancsnokot!
K I É R T É K E L É S
(Aki nem akar sokat olvasni, annak az utolsó oldalak az érdekesek!
)
Ha az UW letörölte volna a fájlt, szóljatok, felrakom valami normális helyre. ...ha találok.
Illetve, mivel gyökér vagyok, és elfelejtettem csatolni a doc-hoz a játék utolsó mentését, noha helyet is hagytam neki, ez külön letölthető innen:
Végeredmény, .CME file (CMBB szükséges a megnyitásához
Dióhéjban az utolsó kör eseményei:
- konrad aknavetőütege telitalálatot ért el az orosz ágyún!
- Csirke szakasza egy fő kivételével teljesen megsemmisült, a háromoldali orosz nyomás, és a nyílt visszavonulási útvonalak miatt. Ez egy reménytelen helyzet volt.
- Az oroszok átfutottak északon (...amit láttatok volna, ha legalább pár emberrel figyeltettétek volna az északkeleti erdősávot, hiszen a térképen is, és konrad tüzérségi megfigyelőjének látóterének prezentációjakor is látszott, hogy arra nem látni rá a jelenlegi állásaitokból
), de konradnak elég volt egyetlen raja EGYELŐRE, hogy feltartóztassa őket. Ha a játék tovább folyt volna, nyilvánvalóan ellenlépéseket kellett volna tenni. Ennek ellenére amondó vagyok, hogy az itt jelenlévő magyar erők miatt az orosz támadás nem sikerülhetett volna.
- Az orosz harckocsik az állásaitoktól nyugatra keringtek, célpontot keresve, közelében sem járva a valóságnak. (A harmadik harckocsi jelen pillanatban a pálya déli részén, a nagy semmit deríti fel, hitetlenkedve, hogy ott mélységi védelem - noha lövészárkok vannak - gyakorlatilag nincs.)
Írhatnék még magáról a játékról és a véghelyzetről, de pontosan erre a célra hoztam létre a doc-ot, úgyhogy itt ezt "be is fejezném".
Két érdekességgel zárnék azért:
- A pálya jó közelítéssel 1 négyzetkilométer alapterületű. A 30. percre a küzdelem egy 200x200 méter alapterületű négyzetre korlátozódott le.
- Az orosz oldalon egy fogoly-agyonlövés (Csirke nehézpuskása, Erdélyi tizedes), és egy véletlen tűz is előfordult. Ez utóbbi Lordelrond nehézpuskása volt, aki szintén fogságba esett, és az oroszok hátraküldték mélyen a saját vonalak mögé. Ekkor viszont még az állásban harcok folytak, és egy távolról leadott orosz géppuskasorozat eltalálta a lövészárokból kimászó fogoly magyar tizedest.
KÉPEK:
76,2 mm
Ha a T-34 nem veszi észre őket...
...de észreveszi. (Csirke egyetlen túlélője)
Orosz szemszögből a vonulás a magyar állások felől
"Hol a francban vannak?"
Géppuskás fogoly, vortób alatt szolgált a szebb időkben
Az orosz mesterlövészek értenek a szakmához
A keleti orosz támadás - a fákat leszedve a képről - konrad felől.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 12:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]