Én is köszönöm ezt az izgalmas pár hetet Veletek, Prasnak különösen azt, hogy ilyen profin, mindenféle aprólékos tájékoztatás és rajzolás mellett végigvezette a hadjáratot. Sajnos "kikaptunk", nyilván annyiban "jó" ez, hogy ez a végeredmény tükrözte a valós történelmi eseményeket!
Így utólag visszatekintve sajnálom, hogy nem igazán tudtam segíteni a bajbajutott egységeken (LM, Csirkee, vortób) és amiatt is bosszús vagyok magamra, hogy körről-körre módszeresen elfelejtettem a 81 mm-eseink jelenlétét és csak a véghajrában kapcsoltam őket akcióban. Ha előbb tüzeltetek velük, talán nem lett volna ekkora vérvesztesége a menekülőknek!
Az elhunytaknak RIP, legközelebb jobban figyelünk egymásra!
Jó mulatság, férfi munka volt, emlékezve az ott elhunyt MAGYAR KATONÁKRA! A legközelebbi csatára már most besoroztattam magamat...