28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HTC Touch HD (Hardver teszt)



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
cousin333: Köszi a helyesbítést.
cousin333
cousin333 [1]
"nem a Microsoft féle Internet Explorer, hanem az Opera mobil változata. Ez egyrészt sebességével, másrészt egyujjas használatával bizonyul jobb választásnak. A háttérben működő szervereknek köszönhetően a telefonra már bizonyos mértékig előemésztett weboldalak érkeznek, amelyek így könnyedén ki-be nagyíthatóak."

Ez így nem teljesen igaz. Az Opera Mobile (legalábbis az a verzió, ami a telóban van) a teljes honlapot letölti, nem használ közbülső szervert. Szóval nem könnyebb a böngészőnek, ennek ellenére jól teszi a dolgát. Amire te gondolsz, az a Java alapú kistesója, az Opera Mini. Az újabb Mobile verziók (az elvileg a nemsokára megjelenő 9.7-től kezdve) már rendelkeznek majd az Opera Turbo nevű technológiával, ami az általad is vázolt proxy-s tömörítgetést használja majd (de az sem igazán előemésztés, pusztán tömörítés).

Vissza

Fórumszabályzat