28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Viszont a mekis szendvicsek évről-évre kisebbek. Oké, nem akarják nagyon megemelni az árát, de inkább legyen 100 forinttal drágább, mint hogy egy háztartási keksz nagyságú hamburgert adjanak.
A Murder King szendvicseit szeretem, csak az a gáz velük, hogy egy órán belül ugyanúgy kívánni fogom a kaját, mint bármelyik menü elfogyasztása előtt.
Szóval ritkán eszek ilyen helyen, akkor is a KFC-t választom. Drága,(melyik nem az?) de legalább jól lakok vele rendesen.
warlocck
warlocck [3]
Alap hogy meki. Burger szendvicsei nekem nem ízlenek:S

Vissza

Fórumszabályzat