28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
Most játszom hard fokozaton, és túl vagyok azon a részen, ahol a fickót kerülőúton kell elérni és semmilyen centizgetésre nem volt szükség, elsőre ment a dolog, ahogy a mesterlövész puskánál sem kell úgy csinálni ahogy írod. Én is ideges voltam, és vagy 15-20 alkalommal nekiálltam úgy ahogy te, mire észrevettem, hogy egy másik helyeen sima szemből falrafutás, aztán hátraugrással el lehet kapni azt a kiálló biszbaszt.
A gépágyús állatokat meg fedezékből pisztollyal is le lehet szedni, csak kerülni kell legfeljebb.
Tény, hogy én is voltam pipa nem egyszer, de ha megvan az út, vagy rájön az ember, hogy merről közelítsen egy lövöldözős résznél, akkor nem vészes.
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Osztom Indigo véleményét. Tényleg van pár idegesítő helyzet.

Pl.: Mikor Jacknife-ot üldözzük. Miután leesik szegény és ájultan fekszik mi egy alternatív útvonalon próbálunk eljutni hozzá. Ahol is van egy jelenet, ahol egyik csőről a másikra kell átugrani. Az utolsó csövet egyszerűen úgy van lerakva, hogy hajszál pontosan kell ugranod. Eredménye ennek, hogy vagy 40szer kell megismételned ezt a részt. Isteni.

Másik pálya rész amiért rajongtam, mikor megyünk fel a picsába a mesterlövészpuskáért, hogy kilőjük a kocsi motorját. Na ott van egy rész ahol a falon kell futni majd elugrani oldalra. De egyszerűen kurvára nem látod mikor kell oldalra elugrani, hogy pont elkaphasd az álványzatot. Aztán ez még semmi. Ha sikerül is utána közvetlen van egy emelkedő fémlap, ami úgy van beállítva, mintha végig kéne futni rajta aztán ugrani és elkapni a falon lévő kiszögelést, majd felmászni. És a nagy faszt. Éppen hogy nem lehet elkapni. Helyette ki kell menni a felfelé ívelő fémlap végére, majd megfordulni és látni, hogy abba az irányba kell ugrani..... Istenem... Fejlövés.........

Ilyen szopatókat most miért kell bele rakni?

Lövöldözős jeleneteket imádom még. Iszonyat kezelhetetlenül van megcsinálva. Egyszerűen nehéz és lehetetlen. Fegyverekhez nem lehet póttárat felvenni vagy valami. Pár lövésre elegendő mindegyik. Áhh. Néhány lövöldözős jelenettel többet szoptam, mint Cell leverésével. Mondhatni picsafüst volt őt megverni, mint lelődözni pár kommandóst. Itt főleg a gépágyús állatokra gondolok. Vagy csak szimplán, arra mikor kurva sok fegyveres van.


Na jó, nem csak rosszat írok ám. A játék bejön ezektől az idegesítő dolgoktól eltekintve. A látványvilág isteni. A történet nem egy nagy durr, de azért helyén van az is. Igazából borzasztó szórakoztató és pörgős játék. Örülök, hogy lesz 2. része, anyagi sikertelensége ellenére.
(legalábbis EA szerint az volt)
Fagyási problémáimat is megoldottam naggyából. Felhúztam a virtuális memóriát 20gb-ra és a feladatkezelőbe a pioritását, magasabbra állítottam. Néha ígyis kidob, de így már bőven lejátszható 1 vagy 2 pálya egyhuzamba

Vissza

Fórumszabályzat