28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Hubert
Hubert [1984]
Ha már így elkurvultak a hardware tokikok, nem volna lehetséges egy-két hardver logót is betenni a választhatók közé ?
Ati (nyilván …) Nvidia, AMD illetve Intel elég is volna. Esetleg Microsoft…)

Nem tudom, jogilag hogy is van ez, Mr. Lemon viszont hamar összeütné õket.
Ki tudja, még egy kis szponzori pénzek is befolynának. Vagy esetleg becsületsértési perek ... ?

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat