Akkor csak anyi derül majd ki, hogy opportunista vagyok, aki mindig azt veszi meg amelyik a legjobban megéri. Ha ez ATI, akkor ATI-t veszek, ha NVidia, akkor NVidia-t.
Blade
Akkor csak anyi derül majd ki, hogy opportunista vagyok, aki mindig azt veszi meg amelyik a legjobban megéri. Ha ez ATI, akkor ATI-t veszek, ha NVidia, akkor NVidia-t.
Blade