28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 4 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

4rc28
4rc28 [649]
És az miért jó nekem, ha a játék sokkal, de sokkal nehezebb lesz??
Egyébként nem szeretem a modokat, egy játéknál sem.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Malin-
Malin- [2440]
Ajánlom én is a Destination Paris modot, sokkal, de sokkal nehezebbé teszi a játékot. Utolsó pályát nem is tudom, hogy lehetne végig vinni..

Szerk.: Most jutott eszembe, hogy a target burma pályán van egy bug, ami miatt Natasha kinyúl, mielőtt odaérnél. Normalon ez nem nagy ügy, de very hardon már szívás...

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

Vissza

Fórumszabályzat