28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

rage
rage [5115]
Mai hír az egyik oldalról:

"Arról vagyon szó, hogy elvileg az UT2003-ban van egy, amolyan elrejtett Ultra High részletességű mód is! Ezt egyelőre nem engedélyezték, mert állítólag még a Radeon 9700-as is kevés lenne neki (glubb ) A fejlesztők elmondása szerint, ez a mód akkor válik elérhetővé - egy patch keretében, amikor eljövend az nVidia legújabb zászlóshajója, az NV30... "

Elég vicces
Legalább lesz mivel teszteljétek a friss kártyát, aki ilyet akar venni

Vissza

Fórumszabályzat