mi az hogy nem bírnák a kártyák...
még jó hogy nem azt mondták, hogy benne van a Doom3, de csak ha lesz gyorsabb proci, meg VGA, akkor lehet aktivizálni a játékot, mert a mostani konfig nem bírná....
És akinek akkor nem lesz Omenje, annak ugyanúgy nem fog menni, ha megpatchali, mint most, szal értelmetlen :SSSSS
) A fejlesztők elmondása szerint, ez a mód akkor válik elérhetővé - egy patch keretében, amikor eljövend az nVidia legújabb zászlóshajója, az NV30... 