Hm...
Mondasz valamit, mert valami olyasmi volt, hogy összehavorkadtak, vagy mi, mert megharagudott az nVidia a Quakesekre, mert ATI-n nyomták a cuccot, ezért összehavorkadtak az UT-vel, hogy az UT szerverek kizárólag nVidián fognak futni, és ez valami marketinghúzás lesz, hogy vegyék az Oment...
Nem is rossz

) A fejlesztők elmondása szerint, ez a mód akkor válik elérhetővé - egy patch keretében, amikor eljövend az nVidia legújabb zászlóshajója, az NV30... 