Én kétlem, hogy ennek a hírnek lenne igazság alapja. Mindenesetre izgalmasan hangzik.
Arra mindenképpen jó e hírecske, hogy fokozza az érdeklődést az eljövendő NVIDIA kártyák iránt.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
) A fejlesztők elmondása szerint, ez a mód akkor válik elérhetővé - egy patch keretében, amikor eljövend az nVidia legújabb zászlóshajója, az NV30...
"