UT2003 nem annyira régen jelent meg...
Vagy rosszul tudom ?
Az NV30 pedig szerintem, teszt példányban már rég kész van...
Csak még nincs itt az ideje előrukkolni vele.
Nézzétek meg, hogy a 40.71-es driverekben benne van a támogatás.
Gondolom azért, hogy próbálgathassák azok, akik már használják az ilyen kártyákat.
(Fejlesztők, stb)
NV 30 még őszzel !!!
Amikor az UT2003 készült, akkor még NV30 csak papíron létezett(sőt jobbára még most is csak ott). Vagyis egy, a gyakorlatban nem létező kártyára nem hiszem, hogy készült volna bármilyen ultra-high-detail opció az UT2003-ban.
Én kétlem, hogy ennek a hírnek lenne igazság alapja. Mindenesetre izgalmasan hangzik.
Arra mindenképpen jó e hírecske, hogy fokozza az érdeklődést az eljövendő NVIDIA kártyák iránt.
Én kétlem, hogy ennek a hírnek lenne igazság alapja. Mindenesetre izgalmasan hangzik.
Arra mindenképpen jó e hírecske, hogy fokozza az érdeklődést az eljövendő NVIDIA kártyák iránt.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Kivéve, hogyha a programozók már kaptak az NV30 chip-ből beta verziot, s a kártya új effektjeit ki tudták próbálni - vagy akár a játék motorjába beleírni.
Csak jelenleg ki van kapcsolva, mivel ezeket az effekteket nem tudják a kapható kártyák.
Elképzelhető, márcsak ha a játék előtt megjelenő NVIDIA logora gondolunk...
Csak jelenleg ki van kapcsolva, mivel ezeket az effekteket nem tudják a kapható kártyák.
Elképzelhető, márcsak ha a játék előtt megjelenő NVIDIA logora gondolunk...
szerintem ez egy f**zság
mi az hogy nem bírnák a kártyák...
még jó hogy nem azt mondták, hogy benne van a Doom3, de csak ha lesz gyorsabb proci, meg VGA, akkor lehet aktivizálni a játékot, mert a mostani konfig nem bírná....
És akinek akkor nem lesz Omenje, annak ugyanúgy nem fog menni, ha megpatchali, mint most, szal értelmetlen :SSSSS
mi az hogy nem bírnák a kártyák...
még jó hogy nem azt mondták, hogy benne van a Doom3, de csak ha lesz gyorsabb proci, meg VGA, akkor lehet aktivizálni a játékot, mert a mostani konfig nem bírná....
És akinek akkor nem lesz Omenje, annak ugyanúgy nem fog menni, ha megpatchali, mint most, szal értelmetlen :SSSSS
Mai hír az egyik oldalról:
"Arról vagyon szó, hogy elvileg az UT2003-ban van egy, amolyan elrejtett Ultra High részletességű mód is! Ezt egyelőre nem engedélyezték, mert állítólag még a Radeon 9700-as is kevés lenne neki (glubb
) A fejlesztők elmondása szerint, ez a mód akkor válik elérhetővé - egy patch keretében, amikor eljövend az nVidia legújabb zászlóshajója, az NV30...
"
Elég vicces
Legalább lesz mivel teszteljétek a friss kártyát, aki ilyet akar venni
"Arról vagyon szó, hogy elvileg az UT2003-ban van egy, amolyan elrejtett Ultra High részletességű mód is! Ezt egyelőre nem engedélyezték, mert állítólag még a Radeon 9700-as is kevés lenne neki (glubb
) A fejlesztők elmondása szerint, ez a mód akkor válik elérhetővé - egy patch keretében, amikor eljövend az nVidia legújabb zászlóshajója, az NV30...
"
Elég vicces
Legalább lesz mivel teszteljétek a friss kártyát, aki ilyet akar venni
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
