Gyökérséget félretéve:
Eric: Nemcsak a 0.13u technilógia problémák miatt, hanem az X-Box GPU-k gyártása is közrejátszott a termékciklus-csúszásban. De sebaj! Ezzel a problémával az ATI is szembefog kerülni az X-Box 2 GPU-k készítésénél.
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
