Tudom, nem mindennapi kérdéssel fordulok hozzátok, de már nem tudom hova írjak. Szóval a problémám a következő.
Van egy Kenwood KDC-WV6027 típusú fejegységem. Nemrég van nálam, úgy kaptam szülinapomra egy nagyon jó barátomtól. Akkor a beüzemelés nem volt nehéz, a srác megadta a kódot, és minden működött. Kb 1 hete volt egy akksi cserém, ugyebár ilyenkor újból kódot kér a drága... Itt jön a gond, annó nem írtam fel a kódot, és barátom sem tudja már... Légyszi segítsetek nekem, nagyon megszerettem ezt a kis "gépet". Ha tud valaki valami lehetőséget, esetleg megoldást, kérem szóljon nekem! Fizetek is érte!!!!!
Előre is köszi a segítséget!!!
Ha egy hegyet kell megmásznod,akkor ne gondold azt, hogy a várakozás kisebbé fogja tenni.
