Tucsok
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Vallások
Hogyan törekszel afelé, hogy megismerd az Istent ?
Keresem én folyamatosan most is, de nem kerülök közelebb látod. Én inkább hiszek a spagettiszörnyben, mert legalább azt tudom hogy a spagetti létezik, így már előrébb vagyok egy lépéssel mint te az isteneddel, minimum egy kézzelfogható dologgal több van a kezemben.
Persze, nem is vártam, hogy hirtelen megvilágosodj, mert nem lehet csak így. El kell jutni arra a pontra, hogy úgy érzed, igen van Isten. De ehhez keresni kell őt.
Nem vesztesz vele semmit hidd el.
Asas01: természetesen azt nem gondoltam komolyan.
Nem vesztesz vele semmit hidd el.
Asas01: természetesen azt nem gondoltam komolyan.
Tucsok
Nekem leesett minden amit írtál például te is, de ne csodálkozz ha nem lettem meggyőzve attól hogy "bele van írva" "mert nem hiszel benne azért" "te döntöd el"-től. Az a helyzet kedves kartács hogy az ég egy adta világon semmit nem tudtál mondani a rizsán kívül. Egyetlen egy bizonyítékot, megdöntő érvet vagy BÁRMIT a mantrán kívül.
Na tehát ha semmi nem esett le neked, és az elmúlt órákban semmit sem változott a gondolkodásod ezen a téren akkor felesleges folytatni. Tényleg te döntöd el miben hiszel. Egyedül azt tudom ajánlani, hogy olvasgasd át a hszeimet, de a legjobb az lenne, hogy ha egy picike kis érdeklődés is van benned ez iránt, akkor papokkal beszélgess és ne egy 17 éves gyerekkel. Hidd el, ő nem egy sátáni rendszer része, nem mészárol le ezreket, ő biztos tud majd olyanokat mondani amik majd elgondolkodtatnak. Te rajtad múlik.

Tucsok
Elolvastam, és továbbra is érdekfeszítően várok.
Ezt előtte olvasd el #1245
Tucsok
Nagyon elkanyarodtunk az eredeti témától. Tehát még egyszer kérdezném mi a mindent vivő érv hogy csakis a biblia az igaz és van valóságalapja míg minden más könyvnek és elméletnek nincs. Azt kérem hanyagoljuk hogy mert bele van írva, mert mindegyik könyvbe "bele van írva." Hallgatlak.
Nem, tisztában vagyok vele, de abban az időben nem olyanok foglalták el az egyházi tisztségeket, akik alkalmasak lettek volna rá. Úgy hívják, hogy simónia. Pénzért vették a tisztségeket...
Tucsok
A keresztes hadjáratok azért voltak hogy kiküldjük Európából a földnélküli lovagokat és ne raboljanak sehol, szerinted miért volt az a legfőbb szlogene a hadjáratoknak hogy bűnbocsánatot kap mindenki aki részt vesz benne? Azt meg már meg sem említem hogy a selyem út Jeruzsálemen ment keresztül...
Amúgy a papi erőszakot leginkább Amerika "térítéseire" értettem ahol remélem nem kell elmondanom hogy térítettek....
Amúgy a papi erőszakot leginkább Amerika "térítéseire" értettem ahol remélem nem kell elmondanom hogy térítettek....
Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]