Tucsok
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Vallások
Ezek nem olyan dolgok amiket csak úgy le lehet írni. Ez egy érzés. Annyira lehet megmagyarázni mint a szerelmet...
"az életem egy részét mindig azzal töltöm, hogy megismerjem az Istent."
Mondd. Megismertél már valaha is róla valamit?
Hogy lehet megismerni olyasvalamit, amit mi nem is látunk/tapasztalunk, sőt továbbmegyek. Ami nem is létezik?
Nem offenzív akarok lenni. Még egy kérdés. Hogy keresed Istent, mit hiszel mi az?
Mondd. Megismertél már valaha is róla valamit?
Hogy lehet megismerni olyasvalamit, amit mi nem is látunk/tapasztalunk, sőt továbbmegyek. Ami nem is létezik?
Nem offenzív akarok lenni. Még egy kérdés. Hogy keresed Istent, mit hiszel mi az?
We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...
Igen, biztosan így van. Az én hitemet száz, hogy hamarabb meg lehetne ingatni, mint az övét. Ember vagyok, ahogy ő is, esendőek vagyunk.
Aztán én nyitottam-e felé és el akarok jutni arra a pontra, hogy ne lehessen megingatni a hitem. Ha ezt elfogadod, hogy ő a Teremtő, akkor onnantól könnyű. Az élet tanulás... az életem egy részét mindig azzal töltöm, hogy megismerjem az Istent. És nekem egy így jó.
Igazad van, hogy nem olyan életet élünk amilyet kéne, mert azért csak a keresztényeknek kéne példát mutatni, de mi is esendő emberek vagyunk.
Egyedül az Isten tökéletes.
Aztán én nyitottam-e felé és el akarok jutni arra a pontra, hogy ne lehessen megingatni a hitem. Ha ezt elfogadod, hogy ő a Teremtő, akkor onnantól könnyű. Az élet tanulás... az életem egy részét mindig azzal töltöm, hogy megismerjem az Istent. És nekem egy így jó.
Igazad van, hogy nem olyan életet élünk amilyet kéne, mert azért csak a keresztényeknek kéne példát mutatni, de mi is esendő emberek vagyunk.
Egyedül az Isten tökéletes.
Tucsok
Igen, ő mélyebben hisz Istenben lássuk be
Azért érdekel mert megijeszt tudod? Megijeszt hogy amint beszélek erősen vallásos fiatalokkal nem az ugrik be hogy milyen tiszta életet élnek, hanem az hogy mennyire elvakultan hiszik-teszik azt amit mondanak nekik.
Azért érdekel mert megijeszt tudod? Megijeszt hogy amint beszélek erősen vallásos fiatalokkal nem az ugrik be hogy milyen tiszta életet élnek, hanem az hogy mennyire elvakultan hiszik-teszik azt amit mondanak nekik.
Egy pap meg én köztem azért van különbség, ezt lássuk be.

Tucsok
Aha, szóval ha olyas valamit kérdezünk amire nincs válaszod akkor azt mondod: Fordulj olyanhoz akinek jobb válasza van? Nem fogok elbeszélgetni erről a pappal mert ha te nem tudsz egyenest választ adni a kérdésemre akkor egy olyan ember aki Istennek szentelte életét szintén nem fog.
Nem milliókról van szó nem is pénzről vagy autóról, ne túlozd el. Nem baj az ha a hit egy mentsvár az embereknek, csak ne akarj mindent ezzel megmagyarázni.
Nem milliókról van szó nem is pénzről vagy autóról, ne túlozd el. Nem baj az ha a hit egy mentsvár az embereknek, csak ne akarj mindent ezzel megmagyarázni.
Látom nagyon érdekel titeket ez a téma, beszélgessetek el egy pappal.
Nem vesztetek semmit.
Nem vesztetek semmit.Tucsok
Te halál komolyan, viccen kívül nem érted, hogy mekkora logikai hanyattesés azzal magyarázni egy szöveg hitelességét, hogy a szöveg maga hitelesnek mondja magát? Ez most ez így tényleg?
i tell it like it is, cause im a bold figure
Miért nem normálisan veszek részt a vitában ?
Bizonyíték amúgy a Szentírás, de ugye neked az csak mesekönyv...
Bizonyíték amúgy a Szentírás, de ugye neked az csak mesekönyv...
Tucsok
Lenne ha a másik fél is normálisan részt venne a vitában.

Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]