28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

9 - a film



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
Ez mind nagyon jó, de ez triplafail, mert

1. Azért szóltunk rá, mert ez nem a Wolfman topicja, hanem a 9-é.
2. Ez nem az a 9, amire te gondolsz. Te a Nine c. filmről beszélsz, ez meg a 9. Ez egy animációs film, és nincs benne Penelopé Cruz (sőt, egy élő szereplő sem).
3. Te is még mindig a wolfmanről beszélsz a 9 topicjában

Ja, és nem lepődnék meg, ha te lennél holotar

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

kisté
kisté [6]
Csákó!
Zsír a film, mármint a 9!Azért a penelope egy elég jó nő!
A másik, hogy nem értem mit szívtátok mellre, hogy ajánlott egy másik filmet a holotar.ráadásul nem egy szar filmet. 9 rulz!De mellette elég rulz a wolfman!

Vissza

Fórumszabályzat